Продукція > AVX > TWCE866K100CLLZ0000
TWCE866K100CLLZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 860uF 10% ESR=1.54 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук