Продукція > AVX > TWDE253M010CB0Z0700
TWDE253M010CB0Z0700
TWDE253M010CB0Z0700 AVX
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 10V 25mF Wout Sleeve ESR=400mOhms 20%
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук