Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > TX-7070-EAE-106D-10M0000000
TX-7070-EAE-106D-10M0000000
TX-7070-EAE-106D-10M0000000 Microchip Technology
2169689776069899tx-707.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator VC-TCXO 10MHz ±1ppm (Tol) ±1ppm (Stability) 15pF HCMOS 60% 3.3V 8-Pin SMD T/R
Написати відгук