TX2-L2-1.5V
TX2-L2-1.5V PANASONIC
mech_eng_tx.pdf?f_cd=302302
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - TX2-L2-1.5V - Signalrelais, 1.5 VDC, DPDT, 2 A, TX Series, Durchsteckmontage, Bistabile Doppelspule
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Doppelspule
Kontaktmaterial: Silber
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 2A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 11.2ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: TX Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 1.5VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - TX2-L2-1.5V - Signalrelais, 1.5 VDC, DPDT, 2 A, TX Series, Durchsteckmontage, Bistabile Doppelspule, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Doppelspule, Kontaktmaterial: Silber, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 2A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 11.2ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: TX Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 1.5VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2-L2-1.5V TX2-L2-1.5V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_tx.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 134 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.13 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
Кількість Ціна
TX2-L2-1.5V TX2-L2-1.5V Виробник : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_TX_Relays-2934354.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 1.5VDC
на замовлення 39 шт:
TX2-L2-1.5V Виробник : Panasonic mech_eng_tx.pdf Signal Relay 1.5VDC 2A DPDT( (15mm 7.4mm 8.2mm)) THT Automotive