Продукція > PANASONIC > TX2-L2-12V-TH
TX2-L2-12V-TH
TX2-L2-12V-TH Panasonic
mech_eng_txth.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (15mm 7.4mm 8.2mm)) THT
на замовлення 7901 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
Відгуки про товар
Написати відгук