TX2-L2-4.5V
TX2-L2-4.5V Panasonic Industrial Devices
Panasonic_03172022_TX_Relays-2934354.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 2A 4.5VDC DPDT 2 COIL LATCH PCB
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: Telecom, Coil Current: 44.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції TX2-L2-4.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2-L2-4.5V Виробник : NAIS mech_eng_tx.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
TX2-L2-4.5V TX2-L2-4.5V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_tx.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 44.5 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC