Продукція > NAIS > TX2SA-1.5V
TX2SA-1.5V NAIS
TX_Series_Rev2010.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TX2SA-1.5V NAIS
Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 1.5VDC.
Інші пропозиції TX2SA-1.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2SA-1.5V TX2SA-1.5V Виробник : Panasonic Electric Works TX_Series_Rev2010.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V
товару немає в наявності
TX2SA-1.5V Виробник : Panasonic Industrial Devices discon2011e_tx-1299310.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 1.5VDC