TX2SA-4.5V
TX2SA-4.5V Panasonic Industrial Devices
Panasonic_03172022_TX-Relays.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 2A 4.5VDC DPDT NON-LATCHING SMD
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 31 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2SA-4.5V TX2SA-4.5V Виробник : Panasonic 483_fileversion.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
на замовлення 720 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
TX2SA-4.5V TX2SA-4.5V Виробник : Panasonic Electric Works TX_Series_Rev2010.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 60W
на замовлення 119 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TX2SA-4.5V TX2SA-4.5V Виробник : Panasonic mechengtx.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD Medical
Мінімальне замовлення: 60
на замовлення 108 шт:
Мінімальне замовлення: 49
на замовлення 680 шт:
Мінімальне замовлення: 40
на замовлення 38 шт:
на замовлення 38 шт:
TX2SA-4.5V Виробник : NAIS TX_Series_Rev2010.pdf 07+