TX2SA-48V
TX2SA-48V Panasonic
mechengtx.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 48VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 5.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2SA-48V TX2SA-48V Виробник : Panasonic Electric Works TX_Series_Rev2010.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 5.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 60W
на замовлення 386 шт:
Кількість Ціна
TX2SA-48V TX2SA-48V Виробник : Panasonic mechengtx.pdf Signal Relay 48VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD
на замовлення 880 шт:
Мінімальне замовлення: 41
TX2SA-48V TX2SA-48V Виробник : PANASONIC mech_eng_tx.pdf?f_cd=302302 Description: PANASONIC - TX2SA-48V - Signalrelais, 48 VDC, DPDT, 2 A, TX Series, Oberflächenmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
Kontaktstrom: 2A
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Spulenwiderstand: 8.533kohm
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktspannung V AC: -V
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktspannung V DC: 30V
usEccn: EAR99
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TX2SA-48V Виробник : NAIS TX_Series_Rev2010.pdf 07+
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TX2SA-48V TX2SA-48V Виробник : Panasonic 483_fileversion.pdf Signal Relay 48VDC 2A DPDT( (15mm 9.4mm 8.4mm)) SMD
TX2SA-48V TX2SA-48V Виробник : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_TX-Relays.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 48VDC