Продукція > NAIS > TX2SA-L-1.5V
TX2SA-L-1.5V NAIS
TX2_%20Relays.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Low Signal Relays - PCB 2A 1.5VDC 100MW SMD RELAY LATCHING.
Інші пропозиції TX2SA-L-1.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2SA-L-1.5V TX2SA-L-1.5V Виробник : Panasonic Electric Works TX2_%20Relays.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V
товару немає в наявності
TX2SA-L-1.5V TX2SA-L-1.5V Виробник : Panasonic Industrial Devices discon2011e_tx-1299310.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 1.5VDC 100MW SMD RELAY LATCHING