Продукція > NAIS > TX2SA-L2-1.5V
TX2SA-L2-1.5V NAIS
mech_eng_txth.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 134 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 1.13 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Approval Agency: BSI, cURus, Load - Max Switching: 60W.
Інші пропозиції TX2SA-L2-1.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2SA-L2-1.5V TX2SA-L2-1.5V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_txth.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 134 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.13 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Approval Agency: BSI, cURus
Load - Max Switching: 60W
товару немає в наявності
TX2SA-L2-1.5V TX2SA-L2-1.5V Виробник : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_TX_Relays-2934354.pdf Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 1.5VDC