TX2SA-L2-12V
TX2SA-L2-12V Panasonic Industrial Devices
Panasonic_03172022_TX-Relays.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 2A 12VDC DPDT 2 COIL LATCH SMD
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: BSI, cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2SA-L2-12V TX2SA-L2-12V Виробник : Panasonic mechengtx.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD Medical
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
TX2SA-L2-12V Виробник : NAIS 258361 07+
товару немає в наявності
TX2SA-L2-12V TX2SA-L2-12V Виробник : Panasonic Electric Works 258361 Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: BSI, cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 60W