TX2SA-L2-4.5V
TX2SA-L2-4.5V Panasonic Electric Works
258361
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: BSI, cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 44.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 60W
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: BSI, cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 44.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 60W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX2SA-L2-4.5V TX2SA-L2-4.5V Виробник : Panasonic Industrial Devices Panasonic_03172022_TX-Relays.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 4.5VDC DPDT 2 COIL LATCH SMD
на замовлення 60 шт:
Кількість Ціна
TX2SA-L2-4.5V TX2SA-L2-4.5V Виробник : Panasonic mechengtx.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(15x9.4x8.4)mm SMD Medical
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 40
TX2SA-L2-4.5V Виробник : NAIS 258361 07+