Продукція > VISHAY SPRAGUE > TX3B156K025C2200
TX3B156K025C2200
TX3B156K025C2200 Vishay Sprague
Виробник: Vishay Sprague
Description: TX3 SERIES - SPECIALTY
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TX3 SERIES - SPECIALTY, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX3B156K025C2200 TX3B156K025C2200 Виробник : Vishay Sprague Description: TX3 SERIES - SPECIALTY
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TX3B156K025C2200 TX3B156K025C2200 Виробник : Vishay / Sprague Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 25volts 10% B Case 2.2 Max. ESR