Продукція > VISHAY SPRAGUE > TX3B476M016C1000
TX3B476M016C1000
TX3B476M016C1000 Vishay Sprague
Виробник: Vishay Sprague
Description: TX3 SERIES - SPECIALTY
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Написати відгук
Description: TX3 SERIES - SPECIALTY, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX3B476M016C1000 TX3B476M016C1000 Виробник : Vishay Sprague Description: TX3 SERIES - SPECIALTY
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
TX3B476M016C1000 TX3B476M016C1000 Виробник : Vishay / Sprague Tantalum Capacitors - Solid SMD 47ohms 16volts 20% B Case 1 Max. ESR