Продукція > TDK > TX7500W48
TX7500W48 TDK
tx.pdf
Виробник: TDK
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 150A 7200W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TX7500W48 TDK
Description: AC/DC CONVERTER 48V 7200W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 7200W, Features: Adjustable Output, Hot Swappable, I2C Interface, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Size / Dimension: 15.94" L x 5.18" W x 3.20" H (404.8mm x 131.5mm x 81.3mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 305 VAC, Type: Front End, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 150 A.
Інші пропозиції TX7500W48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TX7500W48 TX7500W48 Виробник : TDK-Lambda Description: AC/DC CONVERTER 48V 7200W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 7200W
Size / Dimension: 15.94" L x 5.18" W x 3.20" H (404.8mm x 131.5mm x 81.3mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 305 VAC
Type: Front End
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 150 A
товару немає в наявності
TX7500W48 TX7500W48 Виробник : TDK-Lambda tx-525095.pdf Rack Mount Power Supplies 180-305VAC 7200W 48V 150A Front End PS