TXD2-L-12V
TXD2-L-12V Panasonic Industrial Devices
ds_61022_en_txd-2934298.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 2 Form C 2A 30VDC 12VDC
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TXD2-L-12V TXD2-L-12V Виробник : Panasonic Electric Works 485 Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12VDC