TXD2SA-2M-1.5V-Y
TXD2SA-2M-1.5V-Y Panasonic Electric Works
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 166.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 110VDC - Max
Must Release Voltage: 0.15 VDC
Must Operate Voltage: 1.13 VDC
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 166.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 110VDC - Max, Must Release Voltage: 0.15 VDC, Must Operate Voltage: 1.13 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.