Продукція > NAIS > TXD2SA-4.5V
TXD2SA-4.5V NAIS
mech_eng_txd.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Low Signal Relays - PCB 2A 4.5VDC DPDT NON-LATCHING SMD.
Інші пропозиції TXD2SA-4.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TXD2SA-4.5V TXD2SA-4.5V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_txd.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
товару немає в наявності
TXD2SA-4.5V TXD2SA-4.5V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_txd.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 4.5VDC DPDT NON-LATCHING SMD