TY-50PG14W30-7000
TY-50PG14W30-7000 Toyo LED Electronics Limited
TY-50PG14W30-7000.pdf
Виробник: Toyo LED Electronics Limited
5mm / 515-520nm(=pure green,зеленый) / 7000mcd@20mA@3,2-3,5V / Max=30mA / 30deg / water clear Група товару: Світлодіоди вивідні малої та середньої потужності Од. вим: шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TY-50PG14W30-7000 TY-50PG14W30-7000 Виробник : Toyo LED Electronics Limited TY-50PG14W30-7000.pdf 5mm / 515-520nm(=pure green,зеленый) / 7000mcd@20mA@3,2-3,5V / Max=30mA / 30deg / water clear Група товару: Світлодіоди та світлодіодні модулі Од. вим: шт