TYA201610100M-10
TYA201610100M-10 Laird-Signal Integrity Products
tya201610-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 600MA 875MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 875mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 800mA
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 600MA 875MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 875mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 800mA, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYA201610100M-10 TYA201610100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tya201610-series-datasheet Description: FIXED IND 10UH 600MA 875MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
TYA201610100M-10 TYA201610100M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYA201610_series_(Rev_A)-1864589.pdf Power Inductors - SMD 10uH 0.8A 20% Wire Wound
Мінімальне замовлення: 13
TYA201610100M-10 TYA201610100M-10 Виробник : Laird Technologies TYA201610_series__Rev_A_-3622976.pdf Power Inductors - SMD 10uH 0.8A 20% Wire Wound