TYA2016103R3M-10
TYA2016103R3M-10 Laird-Signal Integrity Products
tya201610-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 3.3UH 1.1A 307MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 307mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.1A 307MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 307mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYA2016103R3M-10 TYA2016103R3M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tya201610-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.1A 307MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
TYA2016103R3M-10 TYA2016103R3M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYA201610_series_(Rev_A)-1864589.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 1.4A 20% Wire Wound
Мінімальне замовлення: 14
TYA2016103R3M-10 TYA2016103R3M-10 Виробник : Laird Technologies TYA201610 series (Rev A).pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 1.4A 20% Wire Wound