TYA2520121R0M-10
TYA2520121R0M-10 Laird-Signal Integrity Products
TYA252012%20series%20%28Rev%20A%29.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 1UH 3A 54 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 54mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1007
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3 A
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 3A 54 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 54mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1007, Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYA2520121R0M-10 TYA2520121R0M-10 Виробник : Laird Technologies TYA252012 series (Rev A).pdf Power Inductors - SMD 1uH 3.6A 20% Wire Wound
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
TYA2520121R0M-10 TYA2520121R0M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products TYA252012%20series%20%28Rev%20A%29.pdf Description: FIXED IND 1UH 3A 54 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 1007
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3 A
Мінімальне замовлення: 14
TYA2520121R0M-10 TYA2520121R0M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYA252012_series_(Rev_A)-1864563.pdf Power Inductors - SMD 1uH 3.6A 20% Wire Wound