TYA2520126R8M-10
TYA2520126R8M-10 Laird-Signal Integrity Products
tya252010-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 6.8UH 950MA 366MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 366mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1007
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 950 mA
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 950MA 366MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 366mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1007, Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 950 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYA2520126R8M-10 TYA2520126R8M-10 Виробник : Laird Technologies TYA252012_series__Rev_A_-3623651.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 1.2A 20% Wire Wound
на замовлення 776 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
TYA2520126R8M-10 TYA2520126R8M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tya252010-series-datasheet Description: FIXED IND 6.8UH 950MA 366MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: 1007
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 950 mA
Мінімальне замовлення: 13
TYA2520126R8M-10 TYA2520126R8M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYA252012_series_(Rev_A)-1864563.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 1.2A 20% Wire Wound