TYA3012100M-10
TYA3012100M-10 Laird-Signal Integrity Products
tya3012-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 1A 474 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 474mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1A 474 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 474mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYA3012100M-10 TYA3012100M-10 Виробник : Laird Technologies TYA3012_series__Rev_A_.pdf Power Inductors - SMD 10uH 1.2A 20% Wire Wound
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
TYA3012100M-10 TYA3012100M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYA3012_series_(Rev_A)-1864615.pdf Power Inductors - SMD 10uH 1.2A 20% Wire Wound
Мінімальне замовлення: 11
TYA3012100M-10 TYA3012100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tya3012-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 10UH 1A 474 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1 A