TYA40126R8M-10
TYA40126R8M-10 Laird-Signal Integrity Products
tya4012-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 230MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 230mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 230MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 230mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.065" (1.65mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYA40126R8M-10 TYA40126R8M-10 Виробник : Laird Technologies Laird_Performance_TYA4012_series__Rev_A_-3623764.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 1.6A 20% Wire Wound
на замовлення 745 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
TYA40126R8M-10 TYA40126R8M-10 Виробник : Laird Performance Materials Laird_Performance_TYA4012_series__Rev_A_-1877517.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 1.6A 20% Wire Wound
Мінімальне замовлення: 11
TYA40126R8M-10 TYA40126R8M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tya4012-series-datasheet Description: FIXED IND 6.8UH 1.5A 230MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A