TYA40201R0M-10
TYA40201R0M-10 Laird-Signal Integrity Products
tya4020-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 1UH 5.8A 28 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 28mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.7A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 5.8A 28 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 28mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.7A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 5.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYA40201R0M-10 TYA40201R0M-10 Виробник : Laird Technologies Laird_Performance_TYA4020_series__Rev_A_.pdf Power Inductors - SMD 1uH 8.7A 20% Wire Wound
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
TYA40201R0M-10 TYA40201R0M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tya4020-series-datasheet Description: FIXED IND 1UH 5.8A 28 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
Мінімальне замовлення: 10
TYA40201R0M-10 TYA40201R0M-10 Виробник : Laird Performance Materials Laird_Performance_TYA4020_series__Rev_A_-1877538.pdf Power Inductors - SMD 1uH 8.7A 20% Wire Wound