TYS3010150M-10
TYS3010150M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys3010-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 15UH 470MA 610 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 610mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 420mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 470MA 610 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 610mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 420mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 470 mA.
Інші пропозиції TYS3010150M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS3010150M-10 TYS3010150M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYS3010150M-10-1591186.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% -40C +125C
товару немає в наявності
TYS3010150M-10 TYS3010150M-10 Виробник : Laird Technologies tys3010-series-datasheet Power Inductors - SMD 15uH 20% -40C +125C