TYS4012101M-10
TYS4012101M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys4012-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 100UH 250MA 2.21OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.21Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 9.4MHz
Current - Saturation (Isat): 250mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
на замовлення 13500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - TYS4012101M-10 - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 250 mA, Geschirmt, 250 mA, TYS, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 1.2, rohsCompliant: YES, Induktivität: 100, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 2.21, Bauform - Leistungsinduktivität: 4mm x 4mm x 1.2mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 250, Sättigungsstrom (Isat): 250, Produktlänge: 4, euEccn: NLR, Produktpalette: TYS, productTraceability: No, Produktbreite: 4, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS4012101M-10 TYS4012101M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys4012-series-datasheet Description: FIXED IND 100UH 250MA 2.21OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
TYS4012101M-10 TYS4012101M-10 Виробник : Laird Technologies tys4012-series-datasheet Power Inductors - SMD 100uH 20% -40C +125C
Мінімальне замовлення: 12
TYS4012101M-10 TYS4012101M-10 Виробник : LAIRD 1685917.pdf Description: LAIRD - TYS4012101M-10 - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 250 mA, Geschirmt, 250 mA, TYS
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 1.2
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.21
Bauform - Leistungsinduktivität: 4mm x 4mm x 1.2mm