TYS4018150M-10
TYS4018150M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys4018-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 15UH 650MA 250 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 19MHz
Current - Saturation (Isat): 940mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 650MA 250 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 19MHz, Current - Saturation (Isat): 940mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS4018150M-10 TYS4018150M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys4018-series-datasheet Description: FIXED IND 15UH 650MA 250 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
TYS4018150M-10 TYS4018150M-10 Виробник : Laird Technologies tys4018-series-datasheet Power Inductors - SMD 15uH 20% -40C +125C