TYS40306R8M-10
TYS40306R8M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys4030-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 6.8UH 1.6A 117MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 117mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Current - Saturation (Isat): 2.75A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.6A 117MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 117mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Current - Saturation (Isat): 2.75A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS40306R8M-10 TYS40306R8M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys4030-series-datasheet Description: FIXED IND 6.8UH 1.6A 117MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
TYS40306R8M-10 TYS40306R8M-10 Виробник : Laird Technologies tys4030-series-datasheet Power Inductors - SMD 6.8uH 20% -40C +125C
Мінімальне замовлення: 10
TYS40306R8M-10 TYS40306R8M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYS4030150M-10-1590830.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 20% -40C +125C