TYS5040220M-10
TYS5040220M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys5040-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 22UH 1.5A 129 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 129mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
на замовлення 139500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.5A 129 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 129mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS5040220M-10 TYS5040220M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys5040-series-datasheet Description: FIXED IND 22UH 1.5A 129 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
TYS5040220M-10 TYS5040220M-10 Виробник : Laird Technologies tys5040-series-datasheet Power Inductors - SMD 22uH 20% -40C +125C