TYS6028330M-10
TYS6028330M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys6028-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 33UH 1.22A 185MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 185mOhm
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 1.35A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.22 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.22A 185MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 185mOhm, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 1.35A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.22 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS6028330M-10 TYS6028330M-10 Виробник : Laird Technologies Catalog_Power Inductor TYS SERIES 0617.pdf Power Inductors - SMD 33uH 20% -40C +125C
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
TYS6028330M-10 TYS6028330M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys6028-series-datasheet Description: FIXED IND 33UH 1.22A 185MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 185mOhm
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.22 A