TYS6045470M-10
TYS6045470M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys6045-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Frequency - Self Resonant: 6.4MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Frequency - Self Resonant: 6.4MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS6045470M-10 TYS6045470M-10 Виробник : Laird Technologies Catalog_Power Inductor TYS SERIES 0617.pdf Power Inductors - SMD 47uH 20% -40C +125C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
TYS6045470M-10 TYS6045470M-10 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_Power_Inductor_TYS_SERIES_0617-1825427.pdf Power Inductors - SMD 47uH 20% -40C +125C
Мінімальне замовлення: 11
TYS6045470M-10 TYS6045470M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys6045-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A