TYS60454R7M-10
TYS60454R7M-10 Laird Technologies
TYS60454R7M-10.pdf
Виробник: Laird Technologies
Power Inductors - SMD 4.7uH 20% 100KHz 3.3A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 3.3A 26 MOHM SMD.
Інші пропозиції TYS60454R7M-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS60454R7M-10 TYS60454R7M-10 Виробник : Laird Catalog_FERRITE%20CORES%20081114.pdf Fixed Inductors 4.7uH 20% 100KHz 3.3A
TYS60454R7M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products TYS60454R7M-10.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.3A 26 MOHM SMD