TYS6045680M-10
TYS6045680M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys6045-series-datasheet.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 68UH 1A 289 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 289mOhm
Frequency - Self Resonant: 6.4MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 33000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1A 289 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 289mOhm, Frequency - Self Resonant: 6.4MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS6045680M-10 TYS6045680M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys6045-series-datasheet.pdf Description: FIXED IND 68UH 1A 289 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 289mOhm
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
TYS6045680M-10 TYS6045680M-10 Виробник : Laird Technologies TYS6045680M_10-1374801.pdf Power Inductors - SMD 68uH 20% -40C +125C