TYS8040100M-10
TYS8040100M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys8040-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
на замовлення 17000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - TYS8040100M-10 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 3.3 A, Geschirmt, 3.6 A, TYS8040 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.029ohm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 3.6A, RMS-Strom Irms: 3.3A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TYS8040 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS8040100M-10 TYS8040100M-10 Виробник : LAIRD tys8040-series-datasheet Description: LAIRD - TYS8040100M-10 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 3.3 A, Geschirmt, 3.6 A, TYS8040 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.029ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 3.6A
RMS-Strom Irms: 3.3A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TYS8040 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
TYS8040100M-10 TYS8040100M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys8040-series-datasheet Description: FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
Мінімальне замовлення: 9
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.029ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 3.6A
RMS-Strom Irms: 3.3A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TYS8040 Series
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 22
TYS8040100M-10 TYS8040100M-10 Виробник : Laird Technologies tys8040-series-datasheet Power Inductors - SMD 10uH 20% -40C +125C
Мінімальне замовлення: 9
TYS8040100M-10 TYS8040100M-10 Виробник : Laird TYS8040221M-10-1134727.pdf Fixed Inductors 10uH 20% -40C +125C
TYS8040100M-10 Виробник : LAIRD tys8040-series-datasheet Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.3A; R: 29mΩ; ±20%; 8x8mm; H: 4mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 3.3A
Resistance: 29mΩ
Tolerance: ±20%
Resonant frequency: 15MHz
Body dimensions: 8x8mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 3.6A
Conform to the norm: AEC-Q200
Core material: ferrite
Height: 4mm
Max resistance: 29mΩ
Operating temperature: -40...125°C