TYS8040151M-10
TYS8040151M-10 Laird-Signal Integrity Products
tys8040-series-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 150UH 850MA 410 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 3.5MHz
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 850MA 410 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 3.5MHz, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS8040151M-10 TYS8040151M-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products tys8040-series-datasheet Description: FIXED IND 150UH 850MA 410 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
TYS8040151M-10 TYS8040151M-10 Виробник : Laird Technologies tys8040-series-datasheet Power Inductors - SMD 150uH 20% -40C +125C
Мінімальне замовлення: 7
TYS8040151M-10 TYS8040151M-10 Виробник : Laird Performance Materials TYS8040221M-10-1590714.pdf Power Inductors - SMD 150uH 20% -40C +125C