TYS80402R0N-10
TYS80402R0N-10 Laird Technologies
SIP-DS-TYS%208040%200413.pdf
Виробник: Laird Technologies
Power Inductors - SMD 2.0uH 30% -40C +125C
на замовлення 842 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2UH 5.15A 12 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS80402R0N-10 TYS80402R0N-10 Виробник : Laird Performance Materials TYS8040221M-10-1590714.pdf Power Inductors - SMD 2.0uH 30% -40C +125C
на замовлення 852 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TYS80402R0N-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products SIP-DS-TYS%208040%200413.pdf Description: FIXED IND 2UH 5.15A 12 MOHM SMD