TYS80403R6N-10
TYS80403R6N-10 Laird Performance Materials
TYS8040221M-10-1590714.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Power Inductors - SMD 3.6uH 30% -40C +125C
на замовлення 254 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TYS80403R6N-10 TYS80403R6N-10 Виробник : Laird Technologies SIP-DS-TYS%208040%200413.pdf Power Inductors - SMD 3.6uH 30% -40C +125C
на замовлення 3263 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TYS80403R6N-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products SIP-DS-TYS%208040%200413.pdf Description: FIXED IND 3.6UH 4.35A 17 MOHM