Продукція > TZ0 > TZ03Z2R3E169B00
TZ03Z2R3E169B00
Ceramic_Trimmer_Cap_Cat.pdf#page=34
Виробник:
на замовлення 38000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TZ03Z2R3E169B00
Description: CAP TRIMMER 1.25-2.3PF 100V TH, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Bottom, Capacitance Range: 1.25 ~ 2.3pF, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZ03Z2R3E169B00 Виробник : Murata Electronics Ceramic_Trimmer_Cap_Cat.pdf#page=34 Description: CAP TRIMMER 1.25-2.3PF 100V TH
Adjustment Type: Bottom
Capacitance Range: 1.25 ~ 2.3pF
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
товару немає в наявності
TZ03Z2R3E169B00 TZ03Z2R3E169B00 Виробник : Murata Electronics A2102_EOL notification_TZ03 series-1185997.pdf Trimmer/Variable Capacitors 1.25-2.3PF 100V NPO+