TZB4R500BB10R00
TZB4R500BB10R00 Murata Electronics
t13e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP TRIMMER 7-50PF 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 7 ~ 50pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 7-50PF 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 7 ~ 50pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZB4R500BB10R00 TZB4R500BB10R00 Виробник : Murata Electronics t13e-522726.pdf Trimmer / Variable Capacitors 7.0 - 50PF 100V N750