Продукція > TZB > TZB4Z250EB10R00
TZB4Z250EB10R00
t13e.ashx?la=en-us
Виробник:
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TZB4Z250EB10R00
Description: CAP TRIMMER 4-25PF 50V SMD, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Bottom Adjustment, Capacitance Range: 4 ~ 25pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZB4Z250EB10R00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 4-25PF 50V SMD
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Bottom Adjustment
Capacitance Range: 4 ~ 25pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
TZB4Z250EB10R00 TZB4Z250EB10R00 Виробник : Murata Electronics t13e-522726.pdf Trimmer / Variable Capacitors 4mm 25pF