Продукція > TZC > TZC3P200A110B00
TZC3P200A110B00
t13e.ashx?la=en-us
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TZC3P200A110B00
Description: CAP TRIMMER 5-20PF 100V SMD, Packaging: Bulk, Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 5 ~ 20pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZC3P200A110B00 TZC3P200A110B00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 5-20PF 100V SMD
Packaging: Bulk
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 5 ~ 20pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
товару немає в наявності
TZC3P200A110B00 TZC3P200A110B00 Виробник : Murata Electronics t13e-522726.pdf Trimmer/Variable Capacitors 20pF 100 volt Trimmer Capacitor