Продукція > MURATA > TZC3P200A110R00
TZC3P200A110R00 Murata
L0035E.pdf
Виробник: Murata
Конденсатор подстроечный , U, В 100, Габ. разм,мм 0.177" L x 0.126" W x 0.063" H (4.50mm x 3.20mm x , С 5...20 пФ,... Група товару: Конденсатори Корпус: smd Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 5-20PF 100V SMD, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 5 ~ 20pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 100 V.
Інші пропозиції TZC3P200A110R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZC3P200A110R00 TZC3P200A110R00 Виробник : Murata Electronics L0035E.pdf Description: CAP TRIMMER 5-20PF 100V SMD
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 5 ~ 20pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
товару немає в наявності
TZC3P200A110R00 TZC3P200A110R00 Виробник : Murata Electronics t13e.pdf Trimmer/Variable Capacitors 5.0 - 20PF 100V N120