TZC3R100A310R00
TZC3R100A310R00 Murata Electronics
L0035E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 3 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD, Features: General Purpose, Packaging: Cut Tape (CT), Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 3 ~ 10pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZC3R100A310R00 TZC3R100A310R00 Виробник : Murata Electronics t13e-522726.pdf Trimmer / Variable Capacitors 3mm 10pF