TZMB30-GS08
TZMB30-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tzm.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 30V 500MW SOD80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 22 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 30V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 22 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZMB30-GS08 TZMB30-GS08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzm.pdf Description: DIODE ZENER 30V 500MW SOD80
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
TZMB30-GS08 TZMB30-GS08 Виробник : Vishay Semiconductors tzm.pdf Zener Diodes 30 Volt 0.5W 2%
Мінімальне замовлення: 15
TZMB30-GS08 Виробник : Vishay TZMB.pdf 30V 2%, 0.5W, SOD-80 (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт