Продукція > TZS > TZS2Z100A001B00
TZS2Z100A001B00
t13e.ashx?la=en-us
Виробник:
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TZS2Z100A001B00
Description: CAP TRIMMER 3.5-10PF 25V SMD, Packaging: Bulk, Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 3.5 ~ 10pF, Size / Dimension: 0.106" L x 0.087" W (2.70mm x 2.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZS2Z100A001B00 TZS2Z100A001B00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 3.5-10PF 25V SMD
Packaging: Bulk
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 3.5 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.106" L x 0.087" W (2.70mm x 2.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Voltage - Rated: 25 V