Продукція > TZV > TZV2Z100A110B00
TZV2Z100A110B00
t13e.ashx?la=en-us
Виробник:
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TZV2Z100A110B00
Description: CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 3 ~ 10pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.091" W (3.20mm x 2.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZV2Z100A110B00 TZV2Z100A110B00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 3 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.091" W (3.20mm x 2.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage - Rated: 25 V