TZV2Z100A110R00
TZV2Z100A110R00
t13e.ashx?la=en-us
Код товару: 94216
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Конденсатори > Підстроювальні SMD конденсатори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZV2Z100A110R00 TZV2Z100A110R00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 3 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.091" W (3.20mm x 2.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 3 ~ 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Voltage - Rated: 25 V
TZV2Z100A110R00 TZV2Z100A110R00 Виробник : Murata Electronics TZV2Z100A110R00-793099.pdf Trimmer/Variable Capacitors 3.0 - 10PF 25V NPO+3